Otázky a odpovede v súvislosti s COVID-19

Stiahnite si brožúru, ktorú sme pre Vás pripravili s našimi expertmi z Mazars, advokátskej kancelárie Bartošík Šváby a spoločnosti Crowdberry. Hneď po prepuknutí koronakrízy sme založili špeciálnu skupinu expertov, ktorí spolupracujú ako jeden tím, zdieľajú si medzi sebou informácie, aby sme Vám mohli pomôcť a poskytnúť najnovšie relevantné informácie v tomto rýchlo sa meniacom období.

Stiahnuť brožúru

Čo sa nám podarilo?

Aj keď sa nemôžeme vidieť osobne, je pre nás prioritou stáť pri Vás a podporovať Váš biznis. Preto sa nám do dnešného dňa podarilo každý týždeň zorganizovať pre našich klientov zadarmo Q&A webinár, kde náš tím odpovedá na otázky v súvislosti s COVID-19. Venujeme sa však aj iným témam, ako napríklad RPA (Robotic process automation), ekonomické vyhliadky na rok 2020, pracovno-právne otázky a iné. Preložené do čísiel, za mesiac a pol sme zorganizovali 16 webinárov, kde sme viac ako 500 účastníkom zodpovedali cez 100 rôznych otázok.

Čo budete čítať?

V tomto dokumente nájdete výber otázok a odpovedí z oblasti štátnej pomoci, zmluvných vzťahov, pracovno-právnych otázok a nájmu, ktoré nám položili naši klienti.  Pripravujeme tiež Q&A z oblasti daní a miezd. Na konci dokumentu nájdete zoznam expertov z nášho Task Force tímu, ktorých v prípade potreby môžete kontaktovať.

Chcete sa k nám pripojiť?

Externou súčasťou našej expertnej skupiny sú aj podnikateľské subjekty, ktoré nám z prvej ruky pomáhajú dešifrovať najdôležitejšie potreby a problémy v tejto dobe. V prípade ak sa chcete stať súčasťou skupiny, neváhajte nás kontaktovať na event@mazars.sk .

Aktuálne meniacu sa situáciu v súvislosti s pandémiou COVID-19 môžete sledovať na našej Mazars stránke ako aj na stránke Bartošík Šváby . Meniace sa informácie denno-denne sledujeme a aktualizujeme, aby sme Vám vždy priniesli tie najaktuálnejšie novinky.

Stiahnuť brožúru