COVID-19 & Váš biznis

Pandémia COVID-19 spôsobuje po celom svete neistotu a narušenie stability. Prioritami spoločnosti Mazars Slovakia aj Skupiny sú ochrana ľudí a zabezpečenie kontinuity podnikania a služieb pre našich klientov. Základom všetkého je naše integrované partnerstvo, navzájom sa podporujeme na Slovensku, v regióne strednej a východnej Európy a na celom svete.

Od začiatku krízy pozorne sledujeme situáciu a prijímame opatrenia na zmiernenie účinkov pandémie. Sme na strane našich klientov a pomáhame im orientovať sa v týchto bezprecedentných náročných časoch.

Our team Directory 2 1600 per 500px.jpg

Náš COVID-19 krízový tím

Založili sme špeciálnu skupinu expertov z Mazars, našich klientov a partnerských firiem, právnickej kancelárie Bartošík Šváby a spoločnosti Crowdberry, ktorí spolupracujú ako jeden tím, zdieľajú medzi sebou navzájom informácie, aby Vám mohli pomôcť a poskytnúť najnovšie relevantné informácie v tomto rýchlo sa meniacom období. Nižšie nájdete niekoľko príkladov otázok a zoznam profesionálov, ktorí Vás môžu navigovať k riešeniam.

COVID-19 banner bright 1600x500.jpg

Prihláste sa k odberu newslettra

Buďte si istí, že Vám neuniknú nijaké dôležité zmeny a informácie. Neváhajte sa prihlásiť na odber nášho newslettra.

COVID-19 banner bright 1600x500.jpg

Webináre

Zúčastnite sa na našich online webinároch. Zameriavame sa na rôzne témy, aby sme vyhoveli Vašim najnaliehavejším potrebám, alebo zostali v kontakte a zdieľali myšlienky. Náš tím je pripravený odpovedať na všetky Vaše otázky.