Mazars je partnerom CEE private equity & venture capital konference

Ďalší rok po sebe sa spoločnosť Mazars, ako popredný poradca v oblasti private equity a venture capital v strednej a východnej Európe, stala jedným z partnerov 2. ročníka poprednej virtuálnej CEE PE & VC konferencie, ktorá sa koná od 16. do 18. marca. Naši odborníci predstavia kľúčové zistenia a postrehy zamerané na regionálny PE a VC trh.

Nálada na investičnom trhu je vo všeobecnosti optimistická. Investori sa zameriavajú na nové príležitosti a pohodlné uzatváranie obchodov z domova. Predpovedajú, že príjmy budú v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov klesať menej výrazne, ako sa predtým očakávalo, predpokladajú oživenie v tvare písmena U a kratšie oneskorenia ich exit stratégií odchodu z trhu. V neistom prostredí sa ukázalo, že investori sú odolní a okamžite hľadajú nové príležitosti. Ak bude politické prostredie stále vyrovnanejšie a kapitál bude naďalej k dispozícii, potom môžeme očakávať, že private equity trh bude naďalej aktívne hľadať investičné príležitosti.

Cieľom virtuálnej PE & VC konferencie je navigovať fondy, investorov a podniky v situácii COVID-19 a pomôcť im pripraviť sa na pokrízový PE trh. Na podujatí sa zúčastní viac ako 500 odborníkov z oblasti PE&VC a viac ako 300 investorov. Počas troch dní predstaví viac ako 30 rečníkov svoje postrehy a budú sa môcť navzájom prepojiť počas viac ako 72 hodín.

V stredu 17. marca od 12:30 do 12:50 (SEČ) predstavia experti finančného poradenstva Andrija Garofulić a Răzvan Butucaru postrehy z dvoch hlavných štúdií týkajúcich sa private equity a Covid-19 a investovania v strednej a východnej Európe: Správa o fúziách a akvizíciách 2020/2021.

Pre viac informácií navštívte stránku organizátora.