Služby pre privátnych klientov

V spoločnosti Mazars vieme pomôcť s týmito citlivými otázkami a zaistiť vám prístup k informáciám, ktoré budete potrebovať pri správnom rozhodovaní.

Dane

Tak ako sa vyvíjajú vaše súkromné pomery, rovnako sa vyvíjajú aj vaše daňové povinnosti. Naším cieľom je zjednodušiť komplikované. Spolupracujeme s podnikateľmi, vlastníkmi rodinných firiem, vedúcimi lídrami firiem, súkromnými osobami, osobami zo zahraničia, správcami a exekútormi, aby sme kompatibilne zaistili, že ich osobné finančné ciele budú daňovo efektívne.

Kontaktujte nás a prediskutujte svoju situáciu, aby ste mohli byť pokojní, že o vaše dane bude postarané a vaše peniaze budú pracovať rovnako usilovne ako vy.

Investície

Je dôležité, aby boli vaše investície chránené a štruktúrované spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Využívate výhody oslobodené od dane? K akému objemu peňazí budete potrebovať prístup a kedy? Možno chcete zefektívniť svoje portfólio. Nech už je váš cieľ akýkoľvek, môžeme vám pomôcť. Spojte sa s nami a porozprávajte sa o svojich investíciách, ochrane majetku a o tom, ako môžeme dosiahnuť, aby pre fungovali správne podľa vašich očakávaní.

Poskytovanie poradenstva klientom, ako investovať svoje likvidné aktíva. Pre mnohých našich klientov spravujeme tieto investície v ich mene prostredníctvom služby Mazars Investment Management Service. Takto globálne spravujeme viac ako 1 miliardu EUR z klientskych aktív.

Nehnuteľnosti

Investície do nehnuteľností môžu byť komplikované. Či už ste nerezidentom v prenájme alebo hľadáte najefektívnejší spôsob nákupu viacerých nehnuteľností, naši poradcovia vám môžu pomôcť. Spojte sa s nami a porozprávajte sa o svojej situácii. Radi vám pomôžeme dosiahnuť vaše ciele.

Rodina

Ochrana budúcnosti vašej rodiny je najvyššou prioritou. Či už je vaša situácia zložitá alebo jednoznačná, môžeme vám pomôcť zvládnuť všetky výzvy. Znamená to, že môžete pokojne žiť s vedomím, že budúcnosť vašej rodiny je v dobrých rukách. Porozprávajte sa s nami o tom, ako môžeme pomôcť zabezpečiť a chrániť budúcnosť vašej rodiny.