Mazars ohlásil dobré výsledky za rok 2019/20 a potvrdzuje svoju silnú pozíciu na audítorskom, daňovom a poradenskom trhu

8. februára 2021, Paríž: Spoločnosť Mazars, medzinárodná spoločnosť poskytujúca audítorské, daňové a poradenské služby, oznámila vo svojom finančnom roku 2019/2020 (1. septembra 2019 - 31. augusta 2020) výnosy vo výške 1,9 miliardy EUR, čo predstavuje nárast o 7,8% v porovnaní s predchádzajúcim finančným rokom. Nárast príjmov z poplatkov zahŕňa silný organický rast (5,9%), ktorý je doplnený pozitívnym vonkajším rastom (1,8%).
  • Celosvetový obrat sa v rokoch 2019/20 zvýšil o 7,8% na 1,9 miliardy EUR
  • Výhľad do budúcnosti na štvorročnú stratégiu s obnoveným a rôznorodým riadením
  • Opätovné potvrdenie významu formovania a transformácie audítorskej profesie

Hervé Helias, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva spoločnosti Mazars Group, komentuje finančné výsledky firmy: "Pre zamestnancov, firmy a spoločnosť je rok 2020 rokom ako doteraz žiadny iný. Uprostred globálnej pandémie, kedy sme sa zamerali na udržanie bezpečnosti našich ľudí a pokračovanie v poskytovaní vysoko kvalitných služieb našim klientom, spoločnosť Mazars preukázala pozoruhodnú odolnosť, keď dosiahla 7,8%-tný rast. Pozoruhodné úsilie našich ľudí v snahe poskytovať našim klientom vysoko kvalitné služby a plniť ich úlohy nám umožnilo skvele zvládnuť rok 2020."

Viac v priloženej tlačovej správe.

###

 

Kontakty

Martina Jurčíková-Pikulová, Marketing manager, Mazars
martina.pikulova@mazars.sk 

Lorraine Hackett, Brand and Communications Director, Mazars
lorraine.hackett@mazars.co.uk  

Dokument

2019_​20 Performance press release