Maloobchod

Pomáhame vám napredovať na meniacom sa trhu.

Maloobchodný sektor prechádza rôznymi zásadnými zmenami. Meniace sa spotrebiteľské správanie, nové technológie a globalizovaný trh prinášajú zásadné zmeny, a zároveň zlepšujú zážitok z nakupovania a podporujú predaj cez viacero kanálov. Máme prístup k cenným lokálnym znalostiam, keďže spolupracujeme s veľkými skupinami aj s malými lokálnymi maloobchodníkmi. Naši experti sú preto výborne vybavení na to, aby vám pomohli a poradili na komplexnom trhu vďaka praktickým radám a riešeniam.

Náš prístup  

Zdrojom zásadných zmien v maloobchodnom sektore sú viaceré faktory, napríklad rozmach elektronického obchodu, udržateľnosť, internacionalizmus a nové podnikateľské modely. Ak sa v týchto zmenách chcete zorientovať, musíte ich riešiť komplexne, a nie jednotlivo. Ak chcú firmy uspieť, musia si vybudovať a realizovať efektívne stratégie, riadiť zmeny, zaviesť nové technológie a zamerať sa na správne trhy. 

V spoločnosti Mazars náš tím zanietených odborníkov na maloobchod disponuje odbornými skúsenosťami a ponúka kompletnú škálu služieb, vďaka ktorým naplníme vaše potreby. Pôsobíme po celom svete, vďaka čomu sa vieme na toto odvetvie pozrieť zo širšej perspektívy, a zároveň môžeme spojiť sektorových odborníkov z rôznych pobočiek firmy, aby ste získali maximálnu technickú expertízu. 

Pri spolupráci zistíme, akým výzvam čelíte a pomôžeme vám nájsť správne riešenia v súlade s vašou dlhodobou stratégiou. Naši experti na audit, poradenstvo a dane vám pomôžu:  

Zosúladiť organizáciu s novými príležitosťami na trhu 

Či už zakladáte novú firmu, presúvate sa na nové a rastúce trhy alebo sa chcete zbaviť nestrategických aktív, zabezpečíme úspešný priebeh akvizície či partnerstva prostredníctvom finančného poradenstva, právnej a daňovej podpory, pričom vezmeme do úvahy miestne špecifiká a regulácie. 

Optimalizovať a zabezpečiť prevádzku 

Ak chcete zlepšiť a zabezpečiť prevádzku, náš tím vám pomôže s vyhodnotením kvality poskytovateľov a vypracuje audit tretích strán. Skontrolujeme zmluvné povinnosti, pomôžeme vám monitorovať franšízy prostredníctvom auditu obchodov, posilniť kontrolu nad distribučnou sieťou a predísť podvodom.  

Naštartovať výkon a vytvoriť hodnotu  

Je nesmierne dôležité, aby ste posilnili konkurencieschopnosť a relevantnosť vašej firmy. Pomôžeme vám vybudovať stratégie predaja cez viaceré kanály a zlepšiť digitálny výkon prostredníctvom spoľahlivého riadenia technológií a dát, aby ste mohli predvídať tržby, optimalizovať logistiku a získať informácie o spotrebiteľoch. Naši odborníci vám tiež pomôžu naštartovať zmysluplnú zmenu vďaka zapracovaniu environmentálnych a sociálnych zásad a zásad riadenia (ESG) do vašej dlhodobej stratégie, zapojeniu sledovateľnosti do dodávateľských reťazcov a vytvoreniu hodnoty pre vaše podnikanie.

Žiadosť o ponuku