Poisťovníctvo

Riešenia zamerané na budúcnosť vám pomôžu uspieť na meniacom sa trhu.

Poisťovníctvo čelí rapídnym zmenám. Najväčšiu výzvu predstavuje zvládanie neistoty a rizík, ktoré sprevádzajú tieto zmeny. Technologické zmeny, dynamické regulačné prostredie a neistý ekonomický kontext menia očakávania spotrebiteľov. Spoločnosť Mazars poskytuje poisťovniam služby v oblasti auditu, daní a poradenstva, vďaka ktorým pomáhame premeniť tieto výzvy na prosperujúcu budúcnosť.

Náš prístup

Poisťovne čelia viacerým faktorom, ktoré menia dynamiku a komplikujú pôsobenie v tomto sektore. Musia sa zorientovať v technologických zmenách, prísnejších reguláciách a politických a hospodárskych zvratoch, a zároveň sa vysporiadať s meniacimi sa očakávaniami a správaním spotrebiteľov.

V spoločnosti Mazars disponujeme dlhoročnými skúsenosťami s poistným trhom, vďaka čomu máme podrobný prehľad o zmenách v tomto odvetví. Ponúkame vám širokú škálu riešení v oblasti auditu a obchodného poradenstva. Náš podnikateľský model spája medzinárodný rozsah s úrovňou služieb, ktoré by ste očakávali od obchodného partnera, ktorý poskytuje na mieru šité služby brokerom a sprostredkovateľom, životným, všeobecným a firemným poisťovniam alebo spoločnostiam pôsobiacim v oblasti zaisťovacích služieb.

Našim službám dôverujú nadnárodné, regionálne aj lokálne poisťovne, ako aj regulačné a dozorné orgány. Pri spolupráci s nami je vám k dispozícii kontaktná osoba, ktorá vám sprostredkuje to najlepšie, čo Mazars ponúka a spojí správnych odborníkov a riešenia vhodné pre vašu stratégiu a ciele.

Náš tím sa skladá z odborníkov na poisťovníctvo s globálnymi, regionálnymi a lokálnymi znalosti legislatívy a technickú expertízu potrebnú na bezproblémové poskytovanie bezchybných služieb. Pracujeme na integrovanej platforme, ktorá spája náš multidisciplinárny tím s rôznym odborným zameraním. Naše tímy majú skúsenosti v oblasti poisťovníctva, takže vám poskytnú efektívnu podporu pri regulačných zmenách.

Naše služby

  • Audit a zaisťovacie služby
  • Riadenie poistných rizík
  • Poradenské služby
  • Finančné poradenstvo
  • Účtovníctvo a audit
  • Daňové poradenstvo

Žiadosť o ponuku