Prečo Mazars?

Zamestnanci neprichádzajú do spoločnosti Mazars náhodou, vyberajú si ju. Sme profesionálna "škola" biznisu, kde sa vďaka výzvam budeš stále rozvíjať a rásť.

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá ti poskytne miesto na sebarealizáciu, profesionálny a osobnostný rozvoj. Zažiješ expertné vedenie, priateľský kolektív a inovatívny prístup. Stretneš sa s rôznorodosťou a komplexnosťou projektov u našich prestížnych klientov z rôznych sektorov.

Preskúmaj otvorené pozície

Práca môže byť zábavou

V Mazars získaš nielen kolegov, ale aj priateľov na celý život. Pracovné nasadenie nie je všetko – sme presvedčení, že práca má byť aj zábavou. Našu efektivitu a spokojnosť často ovplyvňuje okolie, a preto vytvárame uvoľnené vzťahy. Tvoj rozvoj sa snažíme podporovať priebežnou spätnou väzbou a mentoringom od skúsených kolegov. Náš priateľský prístup zažiješ už pri prvom kontakte s HR, ako aj s vedením. Mazars tvoria ľudia rôznych vekových kategórií a každý prináša svoju jedinečnosť. Všetci si tykáme, udržujeme kontakt aj mimo pracovného času a navzájom si pomáhame. Porozprávať sa môžeš priamo a takmer kedykoľvek aj s naším konateľom.

Nové nápady a myšlienky sú naším motorom

Buď súčasťou nových nastavení a inovácií v Mazars. Tvoríme nové spôsoby práce, a to vďaka spolupráci, diskusiám, prieskumom či spoločným brainstormingom.  Zaujíma ťa udržateľnosť, eco-friendly prístup, CSR a dobrovoľnícke aktivity? U nás sa môžeš zapojiť aj do takýchto projektov a zlepšiť naše súčasné procesy. S realizáciou niektorých návrhov ti pomôže náš interný tím Mazars 2.0. Je zodpovedný za projekty automatizácie, prispieva k ekologickejším riešeniam, urýchleniu digitálnej transformácie, zefektívneniu procesov, ale aj k tvojmu osobnému rozvoju. Pomôže ti zefektívniť prácu a naplno využiť potenciál rôznych nástrojov, ktoré ti uľahčia koždodenný pracovný život.

Nečakaj na príležitosť. Vytvor ju.

V Mazars sme ambiciózni, otvorení výzvam, snažíme sa držať krok s trendmi a reagovať na požiadavky novej generácie či realitu zajtrajška. Dáme ti priestor na sebarealizáciu. Vieme, že chyby sú súčasťou rozvoja a aj ony nás sprevádzajú na ceste k úspechu. Chop sa príležitosti zmeniť zabehnuté postupy, zanechaj za sebou stanovené rámce a „copy-paste“ riešenia a premýšľaj spolu s nami. Buď tvorcom zmeny a pomôžeš nielen sebe, ale aj svojim kolegom či širšej spoločnosti.

Kariéru môžeš naštartovať iba raz

Sme ideálne miesto pre tvoje začiatky aj ďalší kariérny postup. V Mazars sa neustále rozvíjaš vďaka komplexnosti a rôznorodosti projektov a klientov.  Patria medzi nich veľké, stredné, ale aj menšie spoločnosti či startupy. Vďaka ich veľkosti a špecifickosti budeš spolu s nimi nastavovať rôzne procesy. Pomôžeš im v počiatočnej fáze ich biznisu. Projekt uvidíš v celku, spoznáš aj jeho časti, dôležité prepojenia a súvislosti. Tvoja šikovnosť a schopnosť prebrať zodpovednosť ti zaručí rýchly kariérny rast. K tvojim najvyšším pracovným cieľom a predstavám ti dopomôžu naši skúsenejší kolegovia, partnerstvo s platformami LinkedIn learning a U-Learn, jazykové vzdelávanie, medzinárodné prostredie a semináre, podpora technických, soft-skills školení a mnoho ďalšieho.

Hovorí sa, že je lepšie raz zažiť ako stokrát počuť. Chceš zažiť dobrodružstvo v Mazars na vlastnej koži?

Pošli nám svoj životopis

Pripoj sa k nám