Mazars, odlišný hráč v oblasti poskytovania audítorských, účtovných, daňových a poradenských služieb na Slovensku

Mazars pôsobí na Slovensku od roku 2000. Klientom poskytujeme služby v nasledovných oblastiach: audit, dane, outsourcing účtovníctva, outsourcing miezd & HR, finančné poradenstvo, obchodné a IT poradenstvo.

Sme 5. najväčšou konzultačnou spoločnosťou na Slovensku. 

Vďaka našej U flexibilite dokážeme nájsť rovnováhu medzi ľudským prístupom a firemnými procesmi. K profesionálnym službám v oblasti auditu, daní, účtovníctva, miezd & HR či poradenských služieb vieme pridať čosi navyše: priateľský prístup a ľudské hodnoty. 

Podporujeme zmysluplné zavádzanie technologických inovácií. Na Slovensku a vo Francúzsku sa nachádza Mazars Global robotics center. Centrum poskytuje riešenia viac ako 20 krajinám skupiny Mazars v oblasti RPA (Robotics process automation), process miningAI. V tejto oblasti sme sa spoločne s francúzskymi kolegami stali lídrami v rámci skupiny Mazars. Kancelárie zdieľame so startupom Nettle.ai zameraným na vývoj chatbotov a konverzačných rozhraní.

Keďže radi pomáhame, zúčastňujeme sa dobrovoľníckych aktivít, organizujeme darovanie krvi alebo zbierky oblečenia. A aby sme trochu pomohli aj prírode, máme vlastný bio kompostér, staráme sa v ňom o dážďovky a kompost používame ako hnojivo pre naše kvety.

Some have auditors, U have us.

Office_10 Office_11 Terasa Bar Open office Office_8 Office_6 Office_9 Creathink Yellow sofa at tax
Office_10 Office_11 Terasa Bar Open office Office_8 Office_6 Office_9 Creathink Yellow sofa at tax

Chcete vedieť viac? Prečítajte si našu Ročenku 2018.

Niečo for U o nás

Okrem profesionálnych služieb v oblasti auditu, daňového, účtovného, mzdového a personálneho poradenstva a consultingu ponúkame "U". Krátke, neformálne a slangové "U" predstavuje priateľský prístup, naše zameranie na klientov a záujem o zamestnancov spoločnosti Mazars.