Rozšírte svoj obchod

Či už je rast dôvodom geografickej expanzie, akvizície alebo uspokojenia rastúceho dopytu zákazníkov - sme pri tom a vieme, ako pomôcť.

Pomáhame vám dosiahnuť ďalší míľnik

Snažíte sa nájsť tých správnych dodávateľov alebo partnerov v zahraničí? Potrebujete podporu pri akvizícii? Možno váš predaj nie je tam, kde by ste ho chceli mať? Porozprávajte sa s nami o vašich cieľoch. Spolupracovali sme s mnohými firmami za účelom dosiahnuť požadovaný rast, aby mohli naštartovať svoju cestu a zabezpečili si, aby sa dostali do cieľa čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Medzinárodná expanzia

Využite výhody medzinárodnej expanzie pri znižovaní rizík zmien, ktorým môžete čeliť. Naša medzinárodná sieť vám môže pomôcť zostaviť obchodný plán, vyhodnotiť riziká a dosiahnuť úspech pri medzinárodnej expanzii. Zistite viac.

Dosiahnite úspech vďaka fúzii a akvizícii

Buďte si istí záväzkom, ktorý sa chystáte prijať. Či už uvažujete o fúzii, odkúpení alebo akvizícii spoločnosti, máme rozsiahle odborné znalosti, ktoré vám pomôžu na každom kroku: od strategického obchodného plánovania cez due diligence až po plánovanie a realizáciu integrácie. Objavte naše služby pre fúzie a akvizície.

Posilnite predaj

Porozprávajte sa s jedným z našich skúsených obchodných poradcov a pochopte svoj potenciál pre rast vášho predaja. Môžeme vám pomôcť vytvoriť a dodať nové stratégie pre trh, vylepšiť generovanie potenciálnych zákazníkov a zvýšiť konverzný pomer, aby ste dosiahli cieľový predaj.

Rozšírte svoju sieť

Pripojte sa k globálnej sieti Mazars, ktorá vám pomôže spojiť sa s dodávateľmi, poradcami a lídrami po celom svete, aby vám pomohli rýchlo sledovať vaše podnikanie.

Zdolajte daňové výzvy

Dovoľte nám zabezpečiť, aby vaše podnikanie čelilo daňovým výzvam správnym spôsobom. Ako odborníci v daňovom poradenstve, plánovaní a dodržiavaní predpisov vieme odstrániť stres z daní a pomôžeme vám pripraviť sa na flexibilné a efektívne podanie.

Spojte sa s nami a člen tímu Mazars bude s vami v kontakte za účelom diskusie o rozšírení vášho podnikania.

Zistite viac o daniach a daňovom súlade.