Predaj vášho podniku

Získajte hodnotu, ktorú si vaše podnikanie zaslúži. Pomôžte nám pripraviť vaše podnikanie na predaj, nájsť správneho kupujúceho a dohodnúť cenu, ktorá odráža vášeň a energiu, ktoré ste do svojho podnikania vložili .

Premena zložitého projektu na niečo jednoduché

Predaj vašej firmy môže byť tým najvzrušujúcejším a najnáročnejším obdobím vo vašej kariére. Sme tu, aby sme vám v tom pomohli zorientovať sa.

Rozhodnutie o predaji podniku sa nikdy neberie na ľahkú váhu a podpora od externých poradcov môže byť neoceniteľná. Komplexná a zložitá stratégia ukončenia podnikania zaisťuje, že svoj konečný cieľ dosiahnete s minimálnym narušením a v požadovanom časovom rámci.

Možno ešte len začínate uvažovať o predaji firmy? Pomôžeme vám identifikovať a naplánovať dostupné možnosti a skôr, ako nakoniec nájdete najlepšieho kupujúceho, či už ide o konkurenta, existujúci manažment firmy alebo člena rodiny. Máme sieť súkromných investorov, takže môžete tiež preskúmať, či je to pre vás správna cesta.

Ak ste identifikovali kupujúceho, pomôžeme vám efektívne predstaviť príležitosť a potom vyjednáme najlepšiu cenu a štruktúru ponuky. Rovnako ako plánovanie dane z kapitálových výnosov a maximalizácia dostupných úľav, naše zapojenie presahuje rámec predaja až po plánovanie dane z dedičstva, aby ste chránili hodnotu, ktorú ste vytvorili. Zistite viac o tom, ako môžeme pomôcť s podnikovými financiami.

Našou úlohou je zabezpečiť, aby ste mali počas celého procesu kontrolu nad všetkým, adaptovaním a prispôsobením našej podpory tak, aby vyhovovala vašim konečným cieľom. Ak potrebujete poradiť s predajom vašej firmy, kontaktujte nás a člen tímu Mazars vás bude kontaktovať za účelom ďalšej diskusie.