Financovanie vášho podnikania

Či už hľadáte kapitál, rady, ako predať svoje podnikanie alebo spravovať svoje daňové povinnosti, môžeme pomôcť zabezpečiť, aby ste získali najväčší úžitok.

Čo funguje pre vás a vašu firmu

Financovanie vášho podnikania je vždy náročné - a teraz v dôsledku krízy Covid-19 viac ako kedykoľvek predtým. Naši odborníci majú dlhoročné skúsenosti a môžu s vami spolupracovať, aby ste sa uistili, že nech robíte čokoľvek, využijete to naplno.

Zvyšovanie kapitálu

Financujte svoje podnikanie inteligentným spôsobom. Od pôžičiek po IPO vám môžeme pomôcť získať kapitál a dlh spôsobom, ktorý je vhodný pre vás a vaše podnikanie. Poradíme vám, ako najlepšie získať kapitál, spojiť sa s správnymi bankami a riadiť proces financovania od začiatku do konca.

Zlepšenie pracovného kapitálu a peňažných tokov

Vyvarujte sa bezsenných nocí spôsobených obavami z cashflow vo vašej firme. Môžeme vám ponúknuť rady, nástroje a kontakty, ktoré potrebujete na zlepšenie plánovania hotovostných tokov a riadenia prevádzkového kapitálu, aby vaše účty a ľudia boli jednoducho zaplatení.

Otočenie problémového podnikania

Nájdite si partnera na ďalšiu cestu. Nech už sú vaše ťažkosti akékoľvek, sme tu, aby sme vám pomohli nájsť cestu vpred. Ponúkame skúsenosti, nástroje a porozumenie, ktoré potrebujete, aby ste mohli svoje podnikanie zmeniť. Prioritou bude urobiť správne zmeny s cieľom dostať sa späť k ziskovosti.

Prečítajte si viac o tom, ako vám náš reštrukturalizačný tím môže pomôcť zmeniť vaše podnikanie.

Ak chcete získať viac informácií o financovaní vášho podnikania, kontaktujte nás. Člen tímu sa s vami spojí za účelom ďalšej diskusie.

Zistite viac o zvyšovaní kapitálu a podnikových financiách.