Prečo Mazars?

Zamestnanci neprichádzajú do spoločnosti Mazars náhodou, vyberajú si ju. Sme globálna škola výnimočnosti, kde sa vďaka výzvam budeš stále rozvíjať a rásť.

Keďže náš úspech je závislý od našich ľudí, nie každý prejde cez sito. Pokrok je úzko spätý so vzdelávaním, ktoré ti pomôže vybrať si kariérnu cestu podľa tvojich ambícií vo firme aj mimo nej. V našej dlhej histórii neprerušovaného rastu zamestnanci hrajú kľúčovú úlohu a pomáhajú nastaviť smerovanie spoločnosti Mazars aj našich klientov. Očakávame, že budeš aktívny a odmeníme tvoju vynaliezavosť. Píš svoj príbeh spolu s nami – na tejto ceste si nájdeš aj veľa priateľov. Mazars je múdre rozhodnutie.

Už nikdy nedostaneš druhú šancu urobiť prvý krok v kariére

No môžeš sa neustále rozvíjať. Prečo by si sa mal prestať učiť, keď za sebou zavrieš dvere školy? Mazars je tvoja profesionálna škola biznisu. Univerzita Mazars ti pomôže rozvíjať technické a vodcovské schopnosti, a zároveň sa vďaka nej pripravíš na budúcnosť a ďalšie etapy svojej pracovnej cesty. Pôsobíme vo vyše 90 krajinách, takže s medzinárodným prostredím sa stretneš hneď na začiatku.

Sme inkubátor pre talenty a všetkým zamestnancom pomáhame odhaliť ich potenciál a robiť rýchle pokroky. Poskytneme ti rôznorodé skúsenosti s prestížnymi klientmi, rôznymi sektormi a širokou škálou úloh. Rozhodni sa pre Mazars a prevezmi kontrolu nad svojou kariérou hneď na jej začiatku.

Nikdy nejde len o prácu

V spoločnosti Mazars si nájdeš priateľov na celý život. Podľa nás má byť práca zábavou. Pridaj sa k nám a zažiješ skutočne ľudské a medzinárodné dobrodružstvo vďaka priateľskému štýlu vedenia a kultúre založenej na neustálej spätnej väzbe a koučingu.

Dáme ti priestor navrhovať, tvoriť, skúšať a mýliť sa. Chceme, aby si mohol byť sám sebou bez ohľadu na kultúru či generáciu. Uvidíš, že zostaneme v kontakte aj po tom, čo odídeš z firmy.

Slobodné myslenie je povolanie

Ako bude vyzerať pracovisko zajtrajška? Spolu s našimi zamestnancami tvoríme nové spôsoby práce a vždy držíme krok s trendmi, aby sme reagovali na ambície novej generácie a realitu zajtrajška. Záleží nám na psychickom zdraví našich ľudí a dávame ti flexibilitu riadiť si čas a pracovať odkiaľ chceš. Naše moderné pracoviská podnecujú kreativitu a inovácie.

Zamestnanci zažívajú pocit zmysluplnej práce vďaka iniciatívam založeným na solidarite a udržateľnosti, aj preto, že ako audítori a poradcovia zohrávame dôležitú úlohu vo verejnom záujme. Ceníme si nezávislosť, otvorenú myseľ a uvažovanie nad budúcnosťou.

Nečakaj. Konaj.

V spoločnosti Mazars sme ambiciózni a máme radi výzvy. Ľudia sú dôležitejší ako procesy. Umožníme ti viesť, inovovať a rozvíjať podnikateľského ducha. Všetky oblasti podnikania sa menia, preto nadišla správna chvíľa, aby si nám povedal, čo by sme mali zlepšiť. Ak hľadáš kariéru, kde môžeš naozaj niečo zmeniť a ovplyvniť, Mazars je tým správnym miestom.

Pošlite nám svoj životopis