Pracovné ponuky

Na týchto webových stránkach uvádzame naše pracovné ponuky. Po kliknutí si môžete prečítať podrobný popis jednotlivých ponúk. Ak je obsadzovanie na pozíciu aktuálne, budete sa môcť prihlásiť do výberového konania online a zaslať svoje CV.

Ak máte záujem uchádzať sa o inú, v súčasnosti neotvorenú pozíciu v našej firme, použite prosím formulár žiadosti o prácu v Mazars na zaslanie svojej spontánnej žiadosti o prácu. Tento formulár nám môžete zaslať e-mailom na hr@mazars.sk, či poštou na adresu Mazars, Personálne oddelenie, Europeum Business center, Suché mýto 1, SK - 811 03 Bratislava.

Rovnako ako vám, aj nám záleží na vašom profesionálnom úspechu v rámci spoločnosti Mazars. Máme precízny proces výberového konania a vzájomný cieľ: navzájom sa lepšie spoznať.

Po tom, ako je vaša žiadosť o zamestnanie prijatá, pozveme vás na pohovor v priestoroch Mazars, kde sa stretnete s predstaviteľom personálneho oddelenia a manažérmi jednotlivých oddelení podľa vašej špecializácie, ktorí majú na starosti nábor nových pracovníkov.

Tiež budete mať možnosť stretnúť sa so svojimi budúcimi kolegami a priamo sa ich spýtať na skúsenosti v spoločnosti Mazars.

Pošlite nám:

  • motivačný list (maximálne 1 strana)
  • svoj životopis.

Konzultant/senior konzultant na oddelení poradenstva

Mazars hľadá kolegov na oddelenie poradenstva, poskytujúceho služby pre klientov z privátneho sektoru. Pripojte sa k nášmu tímu, posuňte svoju kariéru ďalej a získajte množstvo vedomostí a skúseností v celom spektre oblastí, ktoré Vám prinesú skvelé príležitosti pre rast a napredovanie.

Share