Mazars je v rámci CEE na 5. mieste v rebríčku transakčných poradcov Mergermarket Accountant League 2022 podľa počtu transakcií

Už siedmy rok po sebe sa Mazars umiestnilo na piatom mieste rebríčka Mergermarket Accountant League 2022 v počte úspešných transakčných M&A projektov v rámci regiónu strednej a východnej Európy.

„Veľmi ma teší, že sme sa opäť zaradili medzi 5 najlepších poskytovateľov transakčných služieb v oblasti M&A v strednej a východnej Európe v rámci rebríčka CEE Accountant League 2022, ktorú pripravila spoločnosť Mergermarket. V Mazars vieme, aké dôležité je, aby naši klienti mali spoľahlivého partnera. Tento úspech potvrdzuje najvyšší štandard výkonu našich transakčných poradenských tímov. Chcel by som poďakovať našim klientom za dôveru a skvelú spoluprácu. Sme pripravení prijať nové výzvy v roku 2023,“ povedal Michel Kiviatkowski, CEE Financial Advisory Leader v Mazars, Managing Partner Mazars v Poľsku.

S viac ako 47 000 odborníkmi v takmer 100 krajinách po celom svete, je dnes Mazars globálnou firmou spájajúcou strednú a východnú Európu so zvyškom sveta. Od finančnej a daňovej due diligence, oceňovania a podpory podnikových financií až po reštrukturalizáciu nevýkonných podnikov, tímy transakčného poradenstva Mazars ponúkajú predajcom, nákupcom a finančníkom všetky potrebné zručnosti a odborné znalosti, aby mohli slúžiť všetkým aspektom ich transakcií v strednej a východnej Európe. Náš medzinárodný integrovaný tím špecialistov vedie našich klientov nielen počas životného cyklu transakcie, ale aj za fázou, v ktorej sa nachádzajú, dokonca aj za samotnou transakciou, pričom sleduje ich obchodné a sektorové potreby.