Hugo Hurtoň sa stáva lokálnym partnerom Mazars pre poradentvo v oblasti talent manažmentu

15. apríla 2021

Spoločnosť Mazars na Slovensku s potešením posilňuje od apríla svoj tím. Hugo Hurtoň sa stáva lokálnym partnerom pre poradenstvo v oblasti riadenia talentov.

Táto nová línia služieb v spoločnosti Mazars na Slovensku poskytuje riešenia týkajúce sa výkonnosti, rozvoja a šťastia ľudí. Riadenie talentov súvisí s pozitívnym leadershipom, technológiami a posilnením postavenia ľudí.

„Sme radi, že môžeme v našom tíme privítať ďalšieho talentovaného a mladého profesionála ako je Hugo. V týchto časoch, keď sa boj o talenty zintenzívňuje z dôvodov demografie, mobility a technológií, bude Hugovou úlohou pomáhať spoločnostiam udržať a rozvíjať talenty a zároveň prispievať k rozmanitosti našich služieb. Prajeme mu s nami skvelú cestu plnú výziev, “uviedol Mickael Compagnon, managing partner spoločnosti Mazars na Slovensku.

Hugo má viac ako 7 rokov skúseností v oblasti auditu a financií. Krátko po začiatku svojej profesionálnej cesty získal odborné znalosti v oblasti riadenia talentov, náboru a ďalších aspektov HR. Bol súčasťou úspešného programu stáží vyvinutého interne pre veľkú audítorskú spoločnosť, ktorý prispel k stabilnému a produktívnemu zdroju talentov. Jedným z najlepších výsledkov tohto programu bola vysoká miera udržania absolventov. Založil náborovú platformu Stážuj, ktorá prináša študentov do spoločností a spoločnosti študentom. Jeho cieľom je spojiť tieto dve strany, pomôcť im nájsť spoločnú cestu a spolu rásť.

„Náklady mnohých firiem na Slovensku na nábor zamestnancov stúpajú. Je však jednoduchšie a lacnejšie udržať a rozvíjať talenty ako sa sústrediť na ich nábor. Chceme preto pomôcť navigovať klientov v oblasti talent manažmentu, aby naplno využili jeho príležitosti a výhody.“, uviedol Hugo Hurtoň.

Som rád, že sa môžem stať súčasťou spoločnosti Mazars, ktorá umožňuje ľuďom viesť, inovovať a byť podnikavými.

Hugo Hurtoň Partner, Talent Management