Nehnuteľnosti

Pevné základy na neistom trhu s nehnuteľnosťami.

Realitný trh sa mení spolu s celou spoločnosťou. Technologické zmeny, meniace sa spotrebiteľské návyky, dôraz na udržateľnosť a rastúca konkurencia majú vplyv na to, že maloobchodné, rezidenčné a kancelárske priestory sa kupujú, budujú a používajú inak ako v minulosti. Pomôžeme vám zorientovať sa v tejto novej realite, takže budete môcť zlepšiť svoju stratégiu, optimalizovať výkon a dosiahnuť maximálnu návratnosť investícií. 

Náš prístup

Realitný trh vstupuje do novej éry. Spoločnosť je čoraz prepojenejšia a technológie menia spôsob, akým ľudia žijú a pracujú, a s tým sa mení aj štruktúra miest. Častejšie nakupujeme na internete a trávime menej času v nákupných centrách, pracujeme na diaľku, preto sa mnohé spoločnosti rozhodli zvážiť veľkosť kancelárskych priestorov. Komerční nájomníci často vyžadujú kratšie nájomné lehoty a flexibilnejšie podmienky, prenajímatelia a vlastníci budov teda musia prehodnotiť svoje podnikateľské modely. 

Spoločnosť Mazars ponúka špecializované finančné poradenstvo a ďalšie realitné služby developerom, vlastníkom, správcom, používateľom, správcom aktív a investorom po celom svete. Realitný priemysel vstupuje do premenlivého obdobia a čelí bezprecedentným zmenám, no náš multidisciplinárny tím vám rád poskytne informácie a poradenstvo, vďaka ktorému dosiahnete dlhodobý úspech a maximálnu ziskovosť na tomto komplikovanom trhu. 

V rámci našej podpory a poradenstva poskytujeme služby v oblasti auditu, daňového súladu, daňovej štruktúry, zaisťovacie služby, ako aj realitné poradenstvo. Či už chcete optimalizovať finančný výkon, posilniť internú kontrolu alebo zlepšiť stratégie, naše služby budú v každom prípade šité na mieru vašim špecifickým požiadavkám. Naším cieľom je pochopiť vaše potreby a vytvoriť pevný základ, ktorý vedie k úspešným investíciám a strategickému rozhodovaniu. 

Objavte viac

Žiadosť o ponuku