Objavte identitu našej značky

Vitajte v novej identite našej značky. Naša značka je viac než iba logo. Odráža, kým sme, čo robíme, ako konáme a pomáhame našim klientom a spolupracujeme za účelom slúžiť verejnému záujmu. Vďaka tomu sme tým, kým sme.

Prečo zmena identity?

Uplynulých 75 rokov Mazars fungoval ako jeden tím, vedený našimi základnými princípmi:

  1. Konať zodpovedne a  budovať ekonomické základy spravodlivého a prosperujúceho sveta.
  2. Poskytovať pridanú hodnotu prostredníctvom vysokokvalitných tímov, ktoré naslúchajú klientom a tvoria na mieru šité riešenia.
  3. Ponúkať jedinečnú voľbu v odvetví fungujúc ako medzinárodné integrované partnerstvo, aby sme klientom poskytovali konzistentnosť, agilnosť a stabilitu.
  4. Zachovať si dlhodobú víziu a odovzdať firmu budúcim generáciám.

Od založenia spoločnosti Robertom Mazarsom v Rouen vo Francúzsku v roku 1945 sme prešli dlhú cestu. Za posledných desať rokov sme narástli až dvojnásobne, a s tým sa zväčšila aj diverzita našej ponuky, klientov a zamestnancov. Aj očakávania spoločnosti v oblasti podnikania sa zmenili. To pre nás a našich klientov prináša nové výzvy a príležitosti, ktoré nás vedú k inováciám.

Teraz je ten správny čas na premietnutie tejto zmeny a preformulovanie nášho sľubu, ktorý dávame našim ľuďom, klientom a spoločnosti.

Naša nová značka odráža, akou firmou sme sa stali a akou sa budeme snažiť byť v budúcnosti. 

Kto sme a čo robíme

Sme popredná medzinárodná spoločnosť poskytujúca audítorské, daňové a poradenské služby. Mazars funguje na báze integrovaného partnerstva ako jeden celistvý tím, ktorý poskytuje výnimočné, na mieru šité služby v oblasti auditu, účtovníctva, daní, finančného poradenstva a consultingu. Zaviazali sme sa pomáhať našim ľuďom a klientom uspieť. A to vďaka rešpektovaniu toho kým sú a ako pracujú. Prispôsobujeme náš prístup, vytvárame dôveru a preberáme zodpovednosť pomôcť budovať spravodlivý a prosperujúci svet.

Sme hrdí na to, že pomáhame našim ľuďom, klientom a odvetviu dosahovať ich potenciál a robiť správne veci. Najlepšie sa cítime, keď kombinujeme svoje odborné znalosti, agilitu a porozumenie. Poskytujeme odpovede a skúsenosti, ktoré sa prispôsobujú potrebám našich ľudí, klientov a spoločnosti.

Náš prísľub značky je: byť správnym partnerom pre našich ľudí, pre našich klientov, pre naše odvetvie a pre celú spoločnosť.

Zažite novú perspektívu

Od založenia našej firmy bola starostlivosť vždy v srdci toho, kým sme. To, ako pracujeme, je pre nás rovnako dôležité ako to, čo robíme.

Naším cieľom je pomôcť vybudovať spravodlivý a prosperujúci svet a odmeniť našich klientov a ľuďí vynikajúcimi skúsenosťami. Robíme to tak, že pomáhame našim odborníkom robiť to, čo je správne pre našich klientov a pre verejný záujem vďaka súdržnosti a jednote naprieč geografickými oblasťami a službami. Tie prinášajú vyváženú perspektívu a pri každej práci nezabúdame na spoločenské úvedomenie.

Starostlivosť je podstatnou súčasťou našej práce. To je to, čo nás robí tým, kým sme.

A pretože sa staráme, pozeráme sa na veci z rôznych uhlov pohľadu, pričom sledujeme záujmy našich ľudí, našich klientov a spoločnosti ako takej.

BrandCampaign_1 BrandCampaign_2 BrandCampaign_3 BrandCampaign_4 BrandCampaign_5 BrandCampaign_6 BrandCampaign_7 BrandCampaign_8
BrandCampaign_1 BrandCampaign_2 BrandCampaign_3 BrandCampaign_4 BrandCampaign_5 BrandCampaign_6 BrandCampaign_7 BrandCampaign_8

Naša vizuálna identita

Mazars logo

Naše nové logo je sebavedomý, zároveň nenápadný logotyp, ktorý neobsahuje symboly ani slogany. Čistý a nadčasový v dizajne, jedinečný ako Mazars. Malé písmená predstavujú našu prístupnosť a kombinácia uhlov a kriviek odráža rovnováhu človeka a technológií v našom prístupe.

Photography

Prvky našej vizuálnej identity oslavujú kto sme a ako pracujeme. Odrážajú náš prísľub značky byť správnym partnerom pre tých, ktorým pomáhame, prinášať precíznosť, jasnosť a odlišnú perspektívu.