RPA ako súčasť digitálnej transformácie

Mazars Vás v spolupráci so Slovensko-nemeckou obchodnou a priemyselnou komorou pozýva na business raňajky zamerané na tému RPA. Sme pripravení na budúcnosť!

12. jún 2019 | Prezentácia v slovenskom jazyku

V spolupráci s

Registrácia

* povinné polia

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné. Ak je požadované pole ponechané prázdne, nebude možné spracovať vašu žiadosť.
Vaše osobné údaje sa zhromažďujú za účelom spracovania vašej žiadosti. Informácie o spracovaní osobných údajov sú uvedené v Zásadách ochrany osobných údajov spoločnosti Mazars na Slovensku: https://slk.mazars.sk/Zasady-ochrany-osobnych-dajov

Naši klienti po celej Európe využívajú technológiu RPA na eliminovanie nudných procesov a chýb spôsobených ľudským faktorom. Toto umožňuje ich zamestnancom sústrediť sa na úlohy s vyššou pridanou hodnotou, zvyšujú produktivitu, motiváciu zamestnancov a spokojnosť zákazníkov. Robotická procesná automatizácia (RPA) je jednou z najľahšie aplikovateľných technológií. Môže byť nasadená v priebehu niekoľkých týždňov a návratnosť sa odhaduje do niekoľkých mesiacov. 

  • ukážeme si príklady z praxe
  • predstavíme ako pristupovať k výberu vhodných procesov na automatizáciu

Tešíme sa na interaktívnu a dynamickú prednášku, a preto si neváhajte pripraviť otázky pre nášho spíkra a vyzvite ho k diskusii. 

''Roboty milujú vaše nudné procesy!''

Kedy

Streda 12.júna 2019 od 8:30 do 10:30

Kde

Mazars

Europeum BC

Suché mýto 1

811 03 Bratislava (mapa )