Mazars na Slovensku zaznamenal rast 22% v 2018

Výročná správa za rok 2018 vyzdvihuje rok globálneho rastu a rozširovania a ponúka víziu na zabezpečenie udržateľného rastu v komplexnom, rýchlo sa rozvíjajúcom svete.

Paríž 31. januára – Mazars, medzinárodná audítorská a poradenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na audítorské, účtovné, daňové, právne a poradenské služby, publikovala svoju výročnú správu 2018 , kde uvádza celosvetové tržby vo výške 1,6 miliardy EUR, čo predstavuje medziročný nárast o 8,7 percenta. Od roku 2013 Mazars zvýšil svoj celkový obrat o viac ako 50%. Mazars posilnil svoje tímy v Austrálii, Francúzsku a Nigérii, tiež tento rok rozšíril svoje celosvetové pôsobenie a privítal nových členov Palestínu, Saudskú Arábiu a Slovinsko do svojho medzinárodného integrovaného partnerstva.

Dnes má spoločnosť Mazars 23 000 expertov a viac ako 1000 partnerov, ktorí pracujú v 310 pobočkách v 89 krajinách. Za posledných 75 rokov spoločnosť Mazars zaznamenala nepretržitý a neprerušovaný rast, ktorý spoločnosť pripisuje svojmu unikátnemu, medzinárodnému integrovanému modelu.

"V minulom roku sa nám podarilo na Slovensku dosiahnuť nárast obratu o 22% a sme radi, že sa nám podarilo posilniť našu pozíciu medzi TOP poradenskými spoločnosťami na slovenskom trhu. Neaudítorské služby tvoria v súčasnosti 73% celkových poskytovaných služieb. Sme hrdí na to, že naši slovenskí experti sú spolu so svojimi francúzskymi kolegami lídrami robotického centra Mazars, ktoré poskytuje služby v oblasti RPA, process mining a umelej inteligencie pre pobočky spoločnosti Mazars a klientov vo viac ako 20 krajinách po celom svete. Ich vzájomná spolupráca začala prinášať ovocie a tešíme sa na vzrušujúce inovačné výzvy, ktoré pred nami stoja. Tiež plánujeme otvorenie štvrtej kancelárie na Slovensku v Nitre. Hlavným zdrojom tohto progresu sú naši skvelí ľudia, ktorým by som rád touto cestou poďakoval, "uviedol managing partner spoločnosti Mazars Slovensko Mickaël Compagnon.

Na pozadí neustálych zmien Mazars urýchľuje svoju vlastnú transformáciu, aby lepšie pomohol svojim klientom s dôverou zorientovať sa v dnešnom zložitom svete. Firma je odhodlaná držať sa hesla "MazarsForGood" – má záujem byť globálnym občanom, ktorý pozitívne vplýva na svet a komunity, v ktorých pôsobí.

O Mazars

Mazars je medzinárodná, integrovaná a nezávislá firma, ktorá sa špecializuje na audítorské, účtovné, poradenské, daňové a právne služby. Spoločnosť pôsobí od 1. januára 2019 v 89 krajinách a teritóriách a čerpá z odborných znalostí 23 000 profesionálov, ktorí pomáhajú hlavným medzinárodným skupinám, malým a stredným podnikom, súkromným investorom a verejným orgánom v každej fáze ich rozvoja.

www.mazars.sk   | LinkedIn  | Facebook