Mazars sa umiestnil medzi top M&A poradcami 2019 v regióne CEE

Vďaka dôvere našich klientov sme sa opäť vysoko umiestnili v rebríčku "Mergermarket Accountant League Table 2019" pre región strednej a východnej Európy.

č.2 na základe celkovej hodnoty M&A transakcií v regióne CEE

č.5 na základe celkového počtu M&A transakcií v regióne CEE

Umiestnenia sú odmenou za veľmi úspešný rok v oblasti fúzií a akvizícií, ako aj za usilovnú prácu a odhodlanie našich transakčných poradenských tímov v regióne.

"Spoločnosť Mazars s hodnotou 1,4 miliardy EUR zverejnených transakcií potvrdzuje svoju silnú pozíciu jedného z popredných poskytovateľov finančného a daňového poradenstva v regióne CEE", povedal Michel Kiviatkowski, vedúci finančného poradenstva v strednej a východnej Európe. "Naša medzinárodná spoločnosť patrí medzi málo hráčov na trhu, ktorí sú schopní flexibilne sprevádzať veľké nadnárodné spoločnosti, malé a stredné podniky a fondy súkromného kapitálu počas fúzií a akvizícií v celom regióne. Naše silné geografické pokrytie v kombinácii s cezhraničnou integráciou tímov nám umožňuje efektívne podporovať klientov prichádzajúcich či už zo západnej Európy (Spojená kráľovstvo, Nemecko, Francúzsko, Holandsko, Španielsko, Taliansko, Škandinávia), USA, Ázie (Čína, Japonsko, India, Singapur) alebo Južnej Afriky. Naše znalosti sektorov spojené s individuálnym prístupom ku každému projektu sú tiež kľúčovým faktorom úspechu", dodal.

So 40 400 profesionálmi v 91 krajinách a celosvetovými príjmami vo výške 1,8 miliardy EUR, je dnes Mazars medzinárodnou firmou ktorá spája región CEE so zvyškom sveta. Od finančnej a daňovej due diligence, valuácie a korporátneho financovania až po pomoc pri reštrukturalizácii firiem s nedostatočnou výkonnosťou tím transakčného poradenstva Mazars ponúka kupujúcim, predávajúcim a finančníkom všetky potrebné zručnosti a znalosti pre každý aspekt transakcie v regióne CEE. Náš cezhraničný integrovaný tím transakčného poradenstva sprevádza klientov nielen počas životného cyklu transakcie, ale aj v období po transakcii, pozerá sa na ich obchodné a sektorové potreby.

Chcete sa dozvedieť viac?

Successfully acquiring a company in CEE

CEE Deal Advisory Highlights 2019_1200x500.png

Úspechy v CEE v transakčnom poradenstve v 2019

Mazars v regióne strednej a východnej Európe vám s radosťou predstavuje svoj prehľad najdôležitejších úspechov v obchodnom poradenstve za rok 2019. Naše každoročný prehľad zahŕňa tie obchodné transakcie na ktorých sme sa podieľali v rámci regiónu.

Stiahnuť pdf 1,83 MB

TH 1600x700.png

CEE ako kľúčový trh M&A

So zverejnením štúdie najdôležitejších úspechov v transakčnom poradenstve v CEE za rok 2019, Michel Kiviatkowsli, vedúci finančného poradenstva pre región CEE a partner spoločnosti Mazars v Poľsku, vysvetľuje dôvody rozkvetu tohto regiónu a prečo si investori môžu dovoliť byť optimistickí.