Hlavným ekonómom Mazars na Slovensku sa stal Vladimír Vaňo

6. januára 2020: Pozície hlavného ekonóma medzinárodnej audítorskej a poradenskej firmy Mazars sa na Slovensku od februára ujal Vladimír Vaňo.

Ako ekonóm má dlhoročné medzinárodné skúseností v sektoroch bankovníctva a finančných služieb, médií, poradenstva a digitálnych technológií.

„Zaujali ma nielen etablovaná pozícia na slovenskom trhu a zodpovedný dlhodobý rast, ale aj odvaha ľudsky pristupovať k poskytovaniu služieb klientom a inováciám. Pôsobenie hlavného ekonóma je príspevkom k verejnej odbornej diskusii ako aj ku komunikácii hodnôt, kompetencií a expertízy značky,“ uviedol Vladimír Vaňo.

„Sme radi, že môžeme v našich radoch privítať skúseného odborníka s takou medzinárodnou aj domácou reputáciou, ako je Vladimír Vaňo. Jeho angažovanie prispeje k rozšíreniu kapacít v oblasti ekonomického výskumu, analýzy trhov a transformujúcej ekonomiky,“ uviedol Mickael Compagnon, managing partner Mazars na Slovensku. „Chceme prinášať globálne a lokálne pohľady na hlavné trendy, technológie a príležitostí, ktoré formujú svet v ktorom my a naši klienti pracujeme,“ dodal Mickael Compagnon.

Vladímír Vaňo je absolventom Wirtschaftsuniversitaet Wien a Carlson School of Management. Počas vlády profesorky Ivety Radičovej pôsobil ako externý poradca ministra financií a vicepremiéra Ivana Mikloša. Viac než 20 rokov pôsobí v ekonomickom výskume najmä medzinárodných finančných aj poradenských skupín. Pravidelne prednáša na medzinárodných profesionálnych konferenciách aj univerzitách.

Kontakty

Martina Jurčíková Pikulová, Manažérka pre marketing a komunikáciu, Mazars: martina.pikulova@mazars.sk, +421 2 59 204 700

Vladimír Vaňo, Hlavný ekonóm, Mazars: vladimir.vano@mazars.sk, +421 918 878 083

O Mazars na Slovensku:

Mazars pôsobí na Slovensku od roku 2000. Patrí medzi najväčšie audítorské a konzultačné spoločností. Viac ako 130 odborníkov poskytuje audítorské, účtovnícke, mzdové, daňové a poradenské služby v Bratislave, Košiciach, Považskej Bystrici a Nitre.

Na Slovensku sa nachádza Globálne robotické centrum Mazars, ktoré poskytuje riešenia v oblasti RPA, process mining a umelej inteligencie. V Bratislave Mazars zdieľa kancelárie so startupom Nettle.ai zameraným na vývoj chatbotov a konverzačných rozhraní.

www.mazars.sk | LinkedIn | Facebook

O skupine Mazars:

Mazars je medzinárodné, integrované a nezávislé partnerstvo, ktoré sa špecializuje na audítorské, účtovné, daňové a poradenské služby. Pôsobí v 91 krajinách a teritóriách na celom svete, má 40 400 profesionálov - 24 400 v Mazars integrovanom partnerstve a 16 000 prostredníctvom Mazars North America Alliance, ktorí pomáhajú klientom rôznych veľkostí v každej fáze ich rozvoja.

www.mazars.com | LinkedIn | Twitter

Chcete sa dozvedieť viac?